iYWnspiracje do pracy z młodzieżą – konferencja podsumowująca projekt Inclusive Youth Work, 20 marca 2021 r.

Zarząd Fundacji proFesjonalni Aktywni Qlturalni Młodzi ma zaszczyt zaprosić na wydarzenie „iYWnspiracje do pracy z młodzieżą – konferencja podsumowująca projekt Inclusive Youth Work.”

Konferencja „iYWnspiracje do pracy z młodzieżą – konferencja podsumowująca projekt Inclusive Youth Work” skierowana jest przede wszystkim do pracowników młodzieżowych, nauczycieli, opiekunów wolontariatu, wolontariuszy, liderów grup nieformalnych oraz wszystkich zainteresowanych pracą z młodzieżą. Wraz z zaproszonymi gośćmi zastanowimy się nad metodyką pracy z różnymi grupami i sposobami motywowania młodych ludzi do podejmowania działań na rzecz innych.

Porozmawiamy o korzyściach płynących z podejmowania działań wolontarystycznych jak również o tym, czy mogą być potwierdzone i wykorzystane w innych dziedzinach życia na przykład na rynku pracy. Zaprezentowane zostaną również rezultaty międzynarodowego projektu Inclusive Youth Work.

Konferencja odbędzie się on-line 20 marca 2021 roku w godzinach 12:00 – 15:00,

zapewniamy tłumaczenie na polski język migowy.

Udział w konferencji jest bezpłatny, zainteresowanych Państwa prosimy o wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeajhUwH5CiyLXPF9q7a-qD7cKRwX3ceQFOz8CXUE5updBqFw/viewform?usp=sf_link

Na zgłoszenia czekamy do 18 marca 2021. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają dostęp do wydarzenia oraz materiały pokonferencyjne.

Serdecznie zapraszamy do udziału!